Протягом тисячоліть люди досліджують і пізнають навколишній світ. Але чи вдалося людині вивчити самого себе? Багато можливості людського організму досі залишаються таємницею.

На заході Індії в штаті Гуджарат живе дивний чоловік – Прохлад Джані. У 72 роки він виглядає незвичайно життєрадісним і дивно здоровим. А дивина Прохолода Джані в тому, що він нічого не їв і навіть не пив воду протягом 68 років. Подібне явище суперечить фундаментальним законам природи і всім науковим уявленням про принципи життєдіяльності організмів. І тим не менш факт існування даного феномена офіційно підтверджено фахівцями Інституту Фізіології і Об’єднаних Наук Індії. Більш того, Прохлад Джані не єдиний, хто володіє такими нелюдськими можливостями.
За недавнім проведеними підрахунками на Землі проживає близько 30 тис. людей, здатних взагалі ніколи не приймати їжу. При цьому вони абсолютно здорові, ніколи не хворіють і виглядають значно молодше своїх років. Вони називають себе солнцеедами і стверджують, що харчуються енергією космосу та енергією сонячного світла. Але як це можливо? Ймовірно, це прояв прихованих резервів людського організму. Вчені намагаються пояснити, яким чином підтримуються процеси життєдіяльності у цих людей.

Після проведення численних досліджень встановлено – у солнцеедов всі внутрішні органи працюють за незрозумілим циклу, повністю замкнутому в об’ємі тіла. При цьому вчені прийшли до висновку, що сучасна людина не в змозі самостійно перебудувати свій організм для живлення тільки небесної енергією. Можливо, солнцеедам хтось допомагає. Але хто і навіщо? Тут думки дослідників розходяться.
Багато хто вважає, що людям дається можливість перейти на вищий щабель розвитку. Інше припущення менш оптимістично. Є ймовірність, що хтось проводить експеримент по створенню із землян нового біологічного виду, здатного виживати в будь-яких умовах. Для чого?
Так чи інакше, але поки залишається неясним, хто і з якою метою змінює людський організм. А головне, чим для людей може закінчитися подібний експеримент?