Нібіру – загадкова планета. В основі всіх стародавніх релігій знаходиться знання про стародавньої таємничої планеті, з якої боги спустилися на землю. З Шумерських текстів відомо, що темна планета знаходиться далеко за орбітою Плутона, рухається по сильно витягнутій еліптичній орбіті, наближаючись до Сонця тільки раз в 3600 років.

За розрахунками давніх Шумерських астрономів, планета, з якої боги прилітали на Землю, повинна повернутися у 2012 році. Найдивовижніше, що за знаменитим календарем Майя, в цьому ж році закінчується нинішня епоха.
До останнього часу загадкова планета залишалася легендою. Але в 1982 році NASA зробила сенсаційну заяву, офіційно визнавши існування Нібіру. Невже планета богів реальна?

Астрономи підтверджують наявність невідомого великого космічного тіла за межами орбіти Плутона. Не виключено, що це і є Нібіру, і вона наближається. Можливо, ми дійсно побачимо тих, хто тисячоліття тому відвідував Землю, і розкриється таємниця далекого минулого.
Але присутність живих істот на холодній, далекій від Сонця планеті здається неймовірним. А може, ми не уявляємо, якою керують енергією і володіють давні, живучи на одинокій планеті далеко від зірок? Численні археологічні пам’ятки, письмові джерела, грандіозні кам’яні споруди підтверджують існування на Землі, задовго до початку історії, великих цивілізацій. Невідомо, як вони з’явилися і куди пішли. Можливо, вони прилітали на таємничій планеті Нібіру. Або це не зовсім планета, а величезний космічний корабель? Чекати залишилося недовго.