Осінь 1942 р. Друга Світова Війна. Повітряний простір Великобританії. 6 березня група англійських бомбардувальників поверталася на базу з бойового завдання. На висоті 4.5 км літаки йшли строго заданим курсом. Несподівано, прямо перед ними з’явилися дивні світні об’єкти, що пересуваються з неймовірною швидкістю. Таємничі літальні апарати то з’являлися, то зникали в хмарах. Їх було щонайменше 10 штук. Невеликі диски, діаметром близько 2 м. Диски світилися яскравим помаранчевим світлом, без розпізнавальних знаків і бортових номерів. Вони переміщалися або окремо, або групами. Вогонь не відкривали. На зв’язок вийти не намагалися. До англійських літаках не наближалися.

Командир авіагрупи негайно доповів на базу про появу противника на території Великобританії. З землі надійшла чітка вказівка: атакувати ворога всіма видами стрілецької зброї. Бомбардувальники відкрили потужний загороджувальний вогонь з кулеметів. Загадкові об’єкти різко збільшили швидкість, набрали висоту, після чого зайшли в хвіст англійцям і почали їх переслідувати.
Щоб піти від погоні важкі бомбардувальники спробували робити різкі круті віражі. Але таємничі літальні апарати в точності повторювали всі рухи. Тоді з авіабази Скэмптон в повітря піднялося ланка англійських винищувачів. Вони повинні були знищити невідомого супротивника. Але як тільки літаки прикриття здалися на горизонті, світяться диски виконали серію неймовірних маневрів і стрімко зникли в хмарах. Більше вони не з’являлися.
У 1943 р. в Англії була створена спеціальна група на чолі з генералом Месі з метою визначити, що за дивні диски переміщуються над Британськими островами і чи не є вони фашистськими літальними апаратами нової конструкції.
Минуло більше 60 років. Всі матеріали, зібрані групою Месі досі засекречені. Що вдалося з’ясувати англійською фахівцям? Дізнаємося ми правду про світяться об’єкти? Питання, на які поки що немає відповідей.