На сході США у гористій місцевості штату Пенсільванія в районі річки Делавр спостерігається дивний, незрозумілий досі феномен. Тут можна почути, як співають скелі. Вони видають гучні звуки, що нагадують передзвін. За словами очевидців, музика скель дратує людей і викликає почуття незрозумілої тривоги.
Подібні музичні здібності мають лише місцеві гори червоно-бурого кольору. Їх називають дзвенячими скелями. Вони зовсім позбавлені рослинності, в районі скель немає ніяких тварин, навіть птахи облітають їх стороною. Музичні гори мають різну форму і висоту, але дзвенять все однаково. Секрет скель не в їх зовнішньому вигляді, швидше він знаходиться всередині таємничих гір.

У дев’яностих роках минулого століття група американських вчених під керівництвом Айвена Сандерсона ретельно досліджувала дзвенячі скелі. На схилах були виявлені отвори діаметром від десяти до п’ятнадцяти сантиметрів. Звивисті ходи свердловин проникають всередину гір на невідому глибину. За твердженням американських дослідників, отвори в скелях схожі на вентиляційні ходи, ходи штучного походження. Результати спектрального аналізу показали, що отвору лише трохи молодше самих гір, їм приблизно триста п’ятдесят мільйонів років. Також вчені встановили, що звуки, що видаються скелями, не пов’язані з потоками повітря в горах. Вони формуються глибоко під землею. Але навіть з допомогою сучасного обладнання визначити їх джерело не вдалося.
Що за об’єкт, прихований під скелями ще в Палеозойську еру, вимагає складної системи вентиляції? І хто займався будівництвом підземних споруд на Землі в доісторичні часи? Можливо, відповідь у самих звуках, що видаються скелями. Може це незрозуміла для нас система сигналів? Але кому вони призначені? Яку таємницю зберігають всередині себе дивовижні червоні гори, поки не відомо.